Ból kręgosłupa, biodra i nóg

Mam 33 lata , od dwóch lat boli mnie kręgosłup , biodra i już obie nogi (wcześniej pobolewała jedna) ból nie daje spać , przewrócenie się w nocy z boku na bok to męczarnia jak i wstanie z łóżka, ból jest tak silny przy zmianie pozycji że bóle porodowe to pikuś. Spacer dłuższy niż 20 min powoduje niemalże omdlenia tak jak by coś uciskało mi nogi, stanie dłuższe niż 5min sprawia że nawet nie mogę usiąść . co mi jest ? leczono mnie już zastrzykami i jestem na przeciwbólowych i zapalnych lekach

Aleksander Ropielewski

Mam za mało danych klinicznych aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednak Pani objawy mogą sugerować zwyrodnienia stawów kręgosłupa i ucisk korzeni nerwowych. Sugeruję kontakt z neurologiem.