Ból kręgosłupa i bioder oraz RTG kręgosłupa

Od miesiąca okropny ból w krzyżach i biodrach, opis zdjęcia r.: Spłycenie lordozy lędźwiowej, kątowe ustawienie kości krzyżowej. Na poziomie L4/5 widoczny kręgozmyk przedni 1. stopnia na podłożu zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych w stawach międzykręgowych. Osteofity na przednich i bocznych krawędziach trzonów kręgowych lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Czy to powoduje ten ból? Co to jest? I do jakiego lekarza z tym się udać? Skierowanie miałem od lekarza rodzinnego, on nie wie co z tym zrobić.

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisane zmiany mogą być przyczyną Pana dolegliwości, radziłabym udać się do neurologa, który określi odpowiednie leczenie, być może rehabilitację czy zabiegi fizjoterapeutyczne.
Pozdrawiam