Ból kręgosłupa i chwilowa niemożność utrzymania przedmiotów w dłoniach

Dzień dobry. Mam 30 lat. Moje pytanie dotyczy bólu kręgosłupa jak i to, że ostatnio zdarza mi się (sporadycznie) wypuścić przedmiot w trzymanej dłoni. Odebrałam wyniki rtg, oto one: kr c: w ustawieniu spoczynkowym lordoza szyjna spłycona, węższa tarcza m/trzonowa c7-Th1 zaostrzenia w stawach Luschki kr L-S spłycona lordoza, dyskopatia L5 - S1, prawostronna skolioza. Rehabilitacja: nie mogę: masaży i fizykoterapii, do kriokomory,nie dostałam kwalifikacji. co mogę jeszcze uczynić by sobie pomóc?

Badanie rtg jest badaniem dosyć ogólnym pokazującym kości i ich wzajemne ułożenie względem siebie. badaniem które pokazuje co się dzieje w obrębie osi strukturalno czynnościowej jaką jest kręgosłupa jest MRI
Leczenie i rehabilitacja zawsze ustalana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie zgłaszanych dolegliwości, badania przedmiotowego, wyników badań dodatkowych i innych chorób.
Wypadanie przedmiotów z ręki raczej nie jest związane z chorobą kręgosłupa, często przyczyną jest zespół cieśni kanału nadgarstka.