Ból kręgosłupa i kręgów szyjnych

witam mam 26 lat i od dłuższego czasu cierpię na bol kręgosłupa i kręgów szyjnych w ostatnich tygodniach doszły nudności ale nie wymiotuję czasem kłuje mnie w głowie ale jest to nie mocny ból i krótkotrwały boję się iść do lekarza ponieważ boję się że mam jakiegoś guza albo podobnie proszę o odpowiedź tylko proszę nie pisać że konieczna wizyta u lekarza tylko czym to jest spowodowane pozdrawiam

Nie ma jednego powodu.
Przyczyn nudności jest wiele. Należy do nich m.in. zwiększenie ciśnienia śródczaszkowego, występujące w dużej liczbie różnych chorób. Jeśli chce Pani poznać przyczynę i ewentualnie rozpocząć leczenie, to droga do tego jest tylko jedna. Naprawdę nie chce się Pani diagnozować?
Paraliżuje się Pani lękiem a czas mija...
A lekarz może Pani pomóc konkretnie jedynie jeśli się Pani osobiście zgłosi.