Ból kręgosłupa, kołatanie serca i zawroty głowy a prawdopodobieństwo stwardnienia rozsianego

witam, u mnie na początku był ból kregosłupa ,potem kołatanie serca ,sporadycznie wysokie ciśnienie 160/101 ale mialam cholter i nie wyszlo nadciśnienie ,następnie jak wchodziłam po schodach to mam uczucie cięzkich nóg potem ból głowy miejscowy takie kłucie i wreszcie zawroty głowy mam 44 lata jestem przed wizyta u neurologa i bardzo zestresowana boje się czy to stwardnienie rozsiane ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości wykluczenia jakiejkolwiek jednostki chorobowej przez internet. Prawdopodobnie jednak jest to związane z problemami krążeniowymi