Ból kręgosłupa lędźwiowego, drętwienie nogi i pulsujący ból biodra

Witam, mam 20 lat i jestem kobietą. Od około 4 miesięcy dokucza mi ból kręgosłupa lędźwiowego. Ból początkowo występował podczas i po schylaniu. Niestety od jakiegoś czasu występuje także w pozycji siedzącej i stojącej, czasem podczas siedzenia pojawia się także pulsujący ból biodra i nogi oraz drętwienie nogi. Lekarz ortopeda po analizie zdjęcia rtg uznał, że wszystko jest w porządku. Dolegliwości te jednak nie pozwalają mi na normalne funkcjonowanie, proszę zatem o radę. Ania

Jeżeli nie ma patologii w RTG kręgosłupa, to trzeba rozważyć też inne przyczyny: brak ruchu, nieprawidłowa pozycja przy pracy i niewygodne łóżko w nocy, Brak ćwiczeń
Czy byłą Pani u GINEKOLOGA? Zapalenie przydatków?
Konieczne ponowne badanie lekarskie.