Ból kręgosłupa od 8. lat a stosowanie leków

od 8 lat-ból kręgosłupa lędź i piers-diclofenak3x1 ból stopy-okolice piety i śródstopia i ramienia(kortyzon,pomógł na 3 tyg) ból w drogiej ręce i nodze trzęsienie rak spoczynkowe,tez jak wykonuje ruch-propranolol 3x1 mrowienie i bol: rak (od ramion po palce),nóg od kolan w dol,karku osłabienie obniżone libido obrzęk kostek badania reumatol,tomograf mózgu,kręgosłupa,nogi, prześwietl kręgosł, nóg,rak-ok,usg stopy i ramienia-stan zapalny -steryd po rozciąganiu gorzej boli. Pozdrawiam Eva 42 l

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie mamy do czynienia z jedną z chorób reumatoidalnych.