Ból kręgosłupa odcinka lędźwiowego i bóle podbrzusza

Witam!2 tygodnie temu zaczął się u mnie ból kręgosłupa odcinka lędźwiowego,czułam ućisk, promienując do pośladka, później przeszło na podbrzusze. Byłam na 3 wizytach u fizjoterapeuty, masaże trochę ulżyły ból pleców. Ale ból przeszedł na podbrzusze, i boli mnie czuje dziwne uczucie, brzuch na dole jest jak by większy i taki twardy.Na początku miałam biały śluz z pochwy,a dziś dostałam palmienia koloru brązowego.Nie wiem co robić ? Wczoraj zrobiłąm test wyszedł negatywny !

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więej powiedzie.