Ból kręgosłupa po operacjach kręgosłupa lędźwiowego

Witam, mam 30 lat i jestem po 2 operacjach kręgosłupa lędźwiowego PLIF (1- 1 lipiec br. 2 dobicie implantów- 21 lipiec br.) od jakichś 3 tygodni czuję się coraz gorzej zaczyna mnie boleć kręgosłup. Skontaktowałam się z lekarzem prowadzącym i usłyszałam ze mam tydzień na zastanowienie czy chce śruby czy nie???? Drugą operację miałam ponieważ implanty się wysunęły, a kwestia 3 rozchodzi się o wstawienie śrub. Nie mam pojęcia co robić? Jak mam sama zdecydować, jakie są zagrożenia???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji sugerowałbym zgodzić się na zabieg z wykorzystaniem śrub.