Ból kręgosłupa po uderzeniu

Witam, Chcialabym zasiegnac opini na temat bólu kregoslupa. Okolo trzech miesiecy temu syn dobil do mnie autkiem-zabawka i uderzyl z calej sily w moj kregoslup. Siedzialam wtedy tylem skulona na podlodze. Obecnie, za kazdym razem kiedy siadam i opieram sie o cos twardego i niewyprofilowanego bol jest nie do zniesienia. W innych pozycjach, w tym chodzenie, nie sprawia jakiegokolwiek bolu. Czy moze to byc cos powaznego? Dziekuje i pozdrawiam, Monika z Warszawy

Piotr Pilarski

Konieczne jest zrobienie zdjęcia rtg. Mogło dojść do złamania.

Pozdrawiam.