Ból kręgosłupa podczas schylania i podnoszenia oraz wynik RTG

witam ... ze 2 mies temu bolal mnie kregoslup w czasie schylania sie i podnoszenia do gory w dolnej czesci ... na zdjeciu wyszlo niespójnosc kregu s ... dostalem leki rozluzniajace,, teraz odczuwam spory ból w kregoslupie piersiowym oraz tzw chrupanie w czasie ruchu. w klatce piersiowej ból i rownierz z przodu w klatce chrupanie ... co mozna z tym zrobic?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u ortopedy lub neurologa, który po ocenie klinicznej zleci diagnostykę i ewentualne leczenie.
Pozdrawiam