Ból kręgosłupa promieniujący do pośladka

czy moge prosic o wyjasnienie: dehydratacja k-m na poz L4-5-S1 na poz L5-S1 niewielka protruzja centralna k-m podwiezadlowa,bez cech modelowania worka oponowego,bez cech kompresji na str nerwowe nie wiem czy dobrze rozumiem ,ale wg mnie wszystko jest w pozadku,jednak bol mi dokucza okropny,promieniuje do posladka, nie moge stac, siedziec,lezec tylko na wznak,podnoszenie nogi sprawia mi bol.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem zlecającym badanie / neurologiem. Interpretacja opisu badania możliwa jest wyłącznie w oparciu o stan kliniczny i pełen wywiad chorobowy. Sam opis badania rzeczywiście nie wyjaśnia przyczyny opisywanych dolegliwości.