Ból kręgosłupa, szyi, barku i ramienia

Boli kregoslup. A dokladnie blizej ledzwi. Po lewej stronie, najbardziej przy ucisku. Nie wiem czy to jest dysk, kreg, miesien. Bol nie ogranicza bolu. Czasami tez jest bol w lewej lopatce, szyja, barki. Czasami boli rowniez lewa reka (ramie), ale to bardziej dyskomfort. Zadnego wysilku nie bylo. Natomiast byly problemy z jelitem grubym, ponoc jelito drazliwe. Ale tutaj prawie objawy minely (czyli bol, luzny stolec-aczkolwiek luzny stolec czasami sie zdarza) Boli od 3 tyg, ale z przerwami
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby móc postawić diagnozę warto wykonać badanie obrazowe kręgosłupa. Dopiero na tej podstawie lekarz może proponować odpowiednie leczenie.