Ból kręgosłupa w dolnej części i bóle pleców a prawdopodobieństwo zapalenia trzustki

Witam od czwartku bolał mnie kręgosłup w dolnej części.miałam problem ze schylaniem się.jednak od soboty bol przeniósł się wyżej i bardzo boli lewa strona.czy może to być bol związany z zapaleniem trzustki? Bol nie ustępuje choć smaruje mascia i biorę leki przeciwbólowe. Proszę o udzielenie informacji.pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie jest możliwe potwierdzenie ani wykluczenie występowania trzustki. Wskazana jest wizyta u lekarza.