Ból kręgosłupa w dolnych partiach pleców

witam gdy pochylam glowe w przod lub pochyle sie w przod czuje tak jakby bol kegoslupa w dolnych partiach plecow lecz gdy odchylam sie do tylu to bol przechodzi

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana objawy mogą sugerować występowanie schorzenia kręgosłupa. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie - może również wystawić skierowanie do lekarza ortopedy. Pozdrawiam.