Ból kręgosłupa w dolnym odcinku oraz puchnięcie rąk

ostatnio bardzo boli mnie kręgosłup w dolnym odcinku puchną mi nogi .ręce z reguły wieczorem,nogi bolą,ręce też ,leczę się u reumatologa ale on mówi że te objawy nie są spowodowane zwyrodnieniami.Proszę powiedzieć mi do jakiego lekarza mam się zgłosić ,bo jestem cala obolała a,tabletki przeciwbólowe ,też nie pomagają .Dziękuję

Marta Mielniczuk

Na początek proponuję wizytę u lekarza POZ, który po przeprowadzeniu badania zadecyduje, czy potrzebna jest konsultacja specjalistyczna. Pozdrawiam.