Ból kręgosłupa w odcinku krzyżowym i powiększone węzły chłonne

Mam 19 lat , jestem kobieta. Od pewnego czasu zaczal bolec mnie kdegoslow w odcinku krzyzowym ,pozniej pojawily sie powiekszone wezly chlonne pachwinowe oraz szyjne ( sa rowniez bolesne , szczegolnie te znajdujace sie po prawej stronie ciala ). Dostalam rowniez biegunke oraz bardzo boli mnie brzuch pod pepkiem. Co to moze byc ?

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i mogą pojawić się wielu stanach chorobowych - zakażeniach wirusowych, bakteryjnych czy stanach zapalnych w przewodzie pokarmowym. Sugeruję wizytę u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie,