Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym po upadku na lodzie

Witam, w marcu 2013r. upadłam na lodzie (na pośladki) i od tamtej pory boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym przy wyproście i zginaniu. lekarz rodzinny zapisał mi tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne, ale nic nie pomogły. Byłam tez u ortopedy który skierował mnie na rehabilitacje (po dwóch seriach zabiegów nie ma poprawy) oraz na rentgen, na którym wyszła lekka skolioza. (trenuje siatkówkę i po każdym treningu ból na jakiś czas staje się silniejszy). Co może być przyczyną tego bólu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z lekarzem ortopedą oraz wykonanie dodatkowego badania obrazowego.