Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym promieniujący do brzucha, pośladków i nóg

Witam, od ok.5 miesięcy boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym od tygodnia ból się nasilił nie mogę nawet ubrać butów.Już była taka sytuacja zrobiono prześwietlenie odcinka lędźwiowego i nic nie stwierdzono.Ból promieniuje jakby od brzucha na nogi i pośladki brzuch jest wzdęty i boli usg robione wielokrotnie ponieważ często trafiałam do szpitala z bólem brzucha.Ostanie usg zrobiłam 3 miesiące temu wykazało powiększone węzły chłonne w brzuchu,reszta bez zmian.Proszę o pomoc gdzie mam się udać?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani stan wymaga konsultacji neurologicznej.