Ból kręgosłupa w okolicy łopatek w 34 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 34.tyg. pierwszej ciąży. Od kilku tygodni towarzyszy mi ból kręgosłupa w okolicy łopatek i w dolnej części pleców. Ten pierwszy ból da się jeszcze jakoś wytrzymać,ale ten drugi jest tak nie do zniesienia ,że czasami jak wstaje z łóżka to na kolanach i z bólu łzy same cisną się do oczu. Podkreślę,że stwierdzono u mnie skoliozę prawoboczną. Czy poród naturalny będzie w tym wypadku bezpieczny dla mnie i dla dziecka? Czy jest to wskazanie do cc?

Proszę omówić z Ginekologiem i moze też z Neurologiem ! Badanie konieczne .
W końcowej fazie ciaży dochodzi do przeciążenia statycznego, często też wzrost wagi duży! , ograniczenie aktywności i ćwiczeń
Mogą nasilać objawy bólowe kręgosłupa
Rozważyć odciązenie, ćwiczenia ostrożne
pozdrawiam