Ból kręgosłupa w okolicy pośladków

Panie doktorze mam 58 lat i problemy z kręgosłupem ale najgorszy ból jest na odcinku pośladków aż po kolana, uda i kolana są spuchnięte.W rejonie pośladków tak jak by bolały kości, nie wiem nawet jak to określić, w tym miejscu ból jest najdotkliwszy. Co to może oznaczać i do jakiego lekarza się udać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wymagają dokładnej diagnostyki u ortopedy lub neurologa. Taki ból może świadczyć o rwie kulszowej, zakrzepicy bądź innych przyczynach. Dlatego konieczna jest wizyta u lekarza.
Pozdrawiam