Ból kręgosłupa, zawroty, mdłości i wyciek z piersi jako oznaki ciąży

Witam od jakiegos czasu staramy sie z meżem o dziecko 12 maja dostalam 3 dniowe plamienie w pierwszy dzien plamienia robilam test wyszedl negatywny tylko teraz bardzo boli mnie kregoslup boli mnie bardzo glowa mam zawroty mdlosci a dzis z prawej piersi wyleecial mi bialawy wyciek jak siara . Mam juz jedno dziecko ale pokarm pojawil mi sie dopiero po porodzie. Czy te objawy moga byc oznaka ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. Teoretycznie może być to bowiem także wynik zaburzeń hormonalnych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Bez względu na wynik sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.