Ból kręgu szyjno-piersiowego

witam od dwóch lat boli mnie kreg. szyj/piersiowy c4 c 5/c6 wypukliny wsrod pier zwyrodnienie th 10/11 gozki szmola a ostatnio . od pasa w dol przez posladki pachwiny i podbrzusze krocze . odczuwam mrowienie az do stup duzego palca mruwienie jest bolesne az od ud pod kolana po lydki czsami odczuwam tak jakby robaki chodzily pod skora a nadodatek mam nogi i cialo nabrzmiale jak by byl celuit boje sie ze to cos zlego sie dzieje/,,,,

Proszę udać się na konsultację neurologiczną.
Na podstawie 3 zdań, wyrywkowo przedstawionych wyników badań i kilku objawów niemożliwe jest postawienie diagnozy, zwłaszcza że nie stanowią one spójnej całości. Przyczyna może być niejedna, i niekoniecznie związana z kręgosłupem.