Ból krocza w 27 tygodniu ciąży

Witam jestem w 27 tyg ciąży i od jakichś dwóch tygodni bardzo boli mnie krocze szczególni w nocy przy zmianie pozycji lub przy wstawaniu wizytę u lekarza mam za dwa tygodnie a ból z dnia na dzień robi się coraz mocniejszy. Proszę o szybką odpowiedź

Szanowna Pani!

Przyczyną takiego bólu może być kilka schorzeń- nawet groźnych.Myślę ,że powinna się Pani skontaktować ze swoim lekarzem-może to byc tylko ucisk główki, ale również rozwieranie szyjki macicy.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka