Ból krzyża, głowy i osłabienie zebów po rzuceniu papierosów

witam mam bole krzyza i z tylu boli mnie glowa co zrobic aby sie odtruc przestalem palic papierosy od 1 tygodnia alepije wiecej kawy na bol glowy zauwazylem tez ze mam slabe zeby czy to przyczyna wapnia ostatnio tez spozywalem duzo magnezu aha i jakie za roznice miedzy wapniem a białkiem i witamina D

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.