Ból lewego jądra a wyniki USG w normie
witam mam pytanie byłem juz u 2 lekarzy urologów po kilka razy moj problem polega na bolu występującym w jadrze lewym. obaj lekarze powiedzieli że są to zylaki jednkże badanie usg z dopplerem nie wykazało zylaków-ból jest po lewej stronie jądra tak na górze moz najadrze, usg i badanie prostaty sa wporzadku, nie wiem co robic jakie badania jeszcze zrobić? Może mój problem tkwi w specyfice pracy pracuję 14 godzin dziennie w trybie siedzącym i najbardziej ten ból występuje jak jestem w pracy

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Sugeruję, by wraz z wynikiem USG ponownie skonsultował się Pan ze specjalistą urologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.