Ból lewego kolana u 40-latka

Witam. Mam 40 lat i mój problem od dłuższego czasu to (ok. 2 lat) ból kolana lewego. Faza początkowa to np. podczas siedzenia przy biurku mam nogę zgiętą. Po ok. 15-20 min. następuje ból w kolanie, który z czasem rośnie. Kiedy wyprostuję nogę ból znika. Do pracy dojeżdżam autobusem ok. 40 min. i jestem zmuszony siedzieć od strony zewnętrznej aby co jakiś czas wyciągnąć nogę i wyprostować ją.Jest to bardzo uciążliwe. Specjalista po obejrzeniu zdjęcia nic nie stwierdził, a problem został.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i ew. Dodatkowej diagnostyki nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyna Pańskich dolegliwości. Sugeruję kontakt z innym ortopeda.