Ból lewego ucha, gorączka i antybiotyki

Ból lewego migdałka.Na początku listopada lekceważąc ten objaw używałem GlimBax.W grudniu przerodziło się to w anginę,dostałem Augumentin,po 7d.zgłosiłem się do lek.rodz.bo nadal miałem obrzęk ale zostało to zlekceważone.W Święta ból się zrobił nie do zniesienia,doszło lewe ucho,dostałem Biseptol na wieczorynce, zmieniono teraz na Zinnat. Mam ogromny ból lewego ucha i gorączkę. Nic nie pomaga. Ketonal F. na 4h a noce zarwane jak ta. Wynik wymazu w pt.Idę dziś na bad.krwi jakie zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczne badania a także będzie można określić konieczność dalszych konsultacji. Być może konieczna będzie wizyta u otolaryngologa.