Ból lewej piersi i rwące bóle w okolicy nerki

witam mojego meza boli lewa piers i ma takie rwace bole do reki i wogole mowi ze ma takie rwace bole w nogach kolanach wiec proszę państwa o pomoc co powinien zrobić czy jakies badania bo lekarz rodzinny nic na to nie robi proszę o pomoc bo maz mowi ciagle ze ma raka

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy w piersi jest jakiś wyczuwalny guzek? Radzę wykonać podstawowe badania krwi: morfologia + rozmaz, plt, crp, glukoza oraz badanie ogólne moczu, być może przydatne byłoby także rtg kręgosłupa.
Pozdrawiam