Ból lewej połowy kręgosłupa szyjnego

od ok.pół roku mam potworny ból od lewej połowy kręgosłupa szyjnego ,promieniujący na tylną część lewej łopatki i lewej ręki. Zaczęło sie od tego iż.pewnego jesiennego dnia obudziłam się z martwicą lewej strony twarzy i bólem jaki opisałam wyżej .Lekarz laryngolog do którego się udałam stwierdził zapalenie nerwu trójdzielnego i zapisał lek po ,którym ból ucha i paraliż twarzy ustąpił ,natomiast ból szyi pleców i reki do łokcia mam nadal.Co mam zrobić aby ten ból ustąpił bo jest coraz ba

Nerw trójdzielny nie zaopatruje tych okolic ciała, ten laryngolog musi się dalej uczyć. idź do neurologa i zrób rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego.