Ból lewej ręki, duszności i zawroty głowy u 40-letniej kobiety

Witam ,od ok miesiaca boli mnie lewa reka ,od ramienia do lokcia tak jak by staw...szczegolnie przy poruszaniu ,mialam zrobione rtg kregoslupa szyjnego i wyszlo nieznaczne obnizenie wysokosci krazka miedzyzebrowego C4-C5 i C5 C6 rozpoczynajce sie niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Jednak boli mnie tez lewa łopatka ,mam troche spuchnieta reke,mam lekkie dusznosci i zawroty glowy,zaczynam sie bac czy to np nie jest jakas zakrzpica. Prosze o porade.

Aleksander Ropielewski

Objawy nie są typowe dla zakrzepicy. Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi ponieważ objawy są nieswoiste.