Ból lewej ręki od kilku miesięcy

Witam! Od kilku miesiecy boli mnie lewa ręka.Ból jest tak nie sprecyzowany ,ze nie wiem czy to ból stawu barkowego czy miesień ramienia.w niektórych połozeniach ból sie nasila i osiaga 10 w skali 10 stopniowej natomiast wystarczy jak inaczej ułożę reke ból automatycznie mija.nie moge spac w nocy na lewj stronie ,zaczynam miec trudnosci z ubieraniem sie.proszę o opinię

Lek. Tomasz Budlewski

Byc może to zmiany zwyrodnieniowe odc szyjnego kregosłupa, prosze udać sie do lekarza