Ból lewej ręki od palców do łokcia

Witam od jakiegos czasu ok 4 dni neka mnie bol lewej reki ktory zaczyna sie od palcow do lokcia. Odczuwam wrazenie jakby bolalo mnie w niej wszystko kosci miesnie i skora. Reka dretwieje ciezko mi zginac palce pojawia sie tez mrowienie i uczucie jakby byla z lodu szybko staje sie zimna. Bol odczuwam przez caly dzien. Nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane gdyz nigdzie nie uderzylam. Co ciekawe bol jest mniejszy gdy wykonuje nia jakies czynnosci.Prosze o jakas parade.

Lek. Katarzyna Szymczak

Problemem może być ucisk na nerw lub naczynia w kończynie, konieczne jest badanie lekarskie, proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam