Ból lewej stroni i oka

Boli mnie lewą skron jest to bol klujacy aż boli mnie lewe oko nie pomagają lęki przeciwbólowe. Nie wiem jak sobie pomóc mam zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego i myślę że to może być przyczyną tego bardzo uciążliwego nieznosnego bolu .proszę o podpowiedź co mam zrobić żeby sobie pomóc pozdrawiam Becia

W bólu o charakterze kłucia zazwyczaj leki przeciwbólowe nie są skuteczne. Jeżeli ból ma charakter neuropatyczny to przeciwbólowe działanie wykazują niektóre leki przeciwpadaczkowe i przeciwdepresyjne. Zamiast diagnozować się samemu i przez internet lepiej udać się do lekarza.
Na podstawie tak ogólnych danych odpowiedzieć może tylko wróżka.
Jakie zmiany zwyrodnieniowe, gdzie itd.....
Jaki ból , jak długo trwa, co go wywołuje, co nasila itd itd....
Inne choroby.....