Ból lewej strony ciała, osłabienie i drętwienie nóg u 31-latki

witam od tygodnia boli mnie cala lewa strona,bol jest nie dowytrzymania,dretwieja mi nogi dzis w nocy zalaly mnie potyzimne,bylo mi nie dobrze,mam wrazenie ze chce mi siesiku caly czas,serce wali jak oszlale,bol jest nie do zniesienia,boli mnie czesto glowa,jestem oslabiona,bol jest najsilniejszy w nocy

Objawy mogłyby sugerować nerwicę lękową. Jednak potrzebna byłaby najpierw konsultacja lekarska, która wykluczy ewentualne istniejące lub współistniejące choroby somatyczne. Zachęcam do udania się do lekarza internisty, który skieruje na badania i na dalsze leczenie (np do psychologa, psychoterapeuty).