Ból lewej strony głowy a powtórzenie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej

Witam serdecznie,srednio co 2 tygodnie boli mnie lewa strona glowy.Nie pomagajo zadne tabletki przeciw bolowe.Dokladnie rok temu mialam wykonany rezonans i tomograf glowy i bylo ok.Czy powinnam powtorzyc po roku to badanie?Bardzo sie boje,ze po roku mogloby cos tam sie rozwinoc.Prosze o porade.Moj lekarz rodzinny niechetnie chce dac mi skierowanie na tomograf.Dodam,ze mieszkam w Hamburgu.Bardzo sie boje ze moze byc cos nie tak.Dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto zgłosić się do neurologa. Nie wykluczone iż konieczne będzie ponowne badanie.