Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból lewej strony głowy i szyi oraz ból policzka i skroni

Piszę tu, ponieważ nie mam pojęcia do jakiego lekarza się udać aby mi pomógł a byłam już u kilku i nic. Od prawie roku boli mnie lewa strona głowy wraz z szyją. Jest to ból ucha tylnej strony głowy oraz ostatnio doszedł jeszcze ból policzka, skroni. Miałam wykonane zdjęcia rtg kręgosłupa szyjnego, stawu skroniowego, byłam u trzech laryngologów, neurologa i lekarza rodzinnego. Czasami pobolewa mnie gardło z lewej strony. Biorę Amizepin i zero poprawy. Co mam jeszcze przebadać? Wyniki krwi są ok.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Badania krwi - AIAT

AIAT to inaczej aminotransferaza alaninowa. Jest to enzym wątrobowy, który bierze udział w przemianach białek. Czego dotyczy badanie? Jakie są prawidłowe wyniki ? Dowiedz się, oglądając film.

To bóle neurologiczne. Trzeba szukać leku który zadziała. Ze starych amitryptylina z nowszych może gabapentyna czy pregabalina. My z gabapentyna robimy czasem maści robione. Dodatkowo witaminy z grupy B. Może w zastrzyk ach? Kwas alfaliponowy tez pomaga.

Trzeba szukać teraz przyczyny pierwotnej. To często jest borelioza. Proponuje western Blot lub lepiej LTT

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy