Ból lewej strony klatki piersiowej i duża męczliwość

Boli mnie po lewej stronie klatki piersiowej, tak bliżej środka klatki piersiowej . Szybciej się męczę np wchodząc pod dużą górkę łapie mnie szybko zadyszka. Co mi może być?

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z niedokrwieniem mięśnia sercowego. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.