Ból lewej strony szyi przy niedoczynności tarczycy

Witam od 2-3 dni pobolewa mnie lewa strona szyi a dokladnie to wydaje mi sie ze albo migdal albo wezel chlonny bo to nie od spania tylko cos w srodku,martwie sie poniewaz mam niedoczynnosc tarczycy plus hashimoto i we wrzesniu na usg tarczycy wyszlo ze mam powiekszone wezly chlonne i jakies malutkie zmiany ktorych lekarz stwierdzil ze nie trzeba narazie nic nakluwac,boje sie ze od tej tarczycy czy powiekszonych wezlow nic sie nie zrobilo,i przy ziewaniu odczuwam najbardziej pobolewanie.

Witam,
być może Pani objawy są związane z infekcją.

Należałoby wykonać podstawowe badania laboratoryjne (morfologia, TSH, CRP)

Zalecałabym wizytę u lekarza rodzinnego celem pogłębienia diagnostyki.

pozdrawiam