Ból łokci w wyniku pracy przy biurku

często/non-stop siedzę przy biurku (muszę- taka praca). Od jakichs kilku miesięcy bolą mnie łokcie, ostatnio coraz bardziej, nawet jak myje ręce to czuję dosyć silny ból w prawym łokciu. To od tego, że mam ciągle łokcie na biurku. Jak temu zapobiec, co z tym zrobić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wydaje się, że w Pana przypadku należy zmienić pozycję w pracy i odciążyć łokcie. Ewentualnie proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam