Ból łokcia i ścięgna lewego uda

Szanowni Panstwo, Od kilku tygodni boli mnie lokiec i jego przedramienna czesc, podobna sytuacje mam z sciegnem lewego uda,wewnetrzna strona. Jak jezdze na rowerze nie boli,przysiady nie boli, lecz jeslinp.podbiciem stopy dam noge i jakby chce ja przycisnac do podloza to boli mnie wewnetrzna gorna strona uda? chyba sciegno? Lokic w zaleznosci jak ustawie dlon, ale przy zacisnietej dloni moge podnosic ciezar, a np.jak palce rozstawie ichce nacisnac podloze przeszywa mnie promieniujacy bol.

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania nie jestem w stanie pomóc, proszę udać się do lekarza któy Pana zbada i określi mozliwą przyczynę