Ból łokcia po upadku

Dwa dni temu poślizgnęłam się i upadłam na łokieć, który wyjątkowo boli. nie mogę wyprostować ani zgiąć ręki. przy zginaniu czuję, jakbym miała tam jakąś blokadę, a poza tym ból. ręka nie jest opuchnięta. kiedy trzymam normalnie rękę, jest ok, ale kiedy chcę ją odrobinę przekręcić, nie jest dobrze. czy to może być skręcenie czy też mocne obicie?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim wskazane jest zgłoszenie się do lekarza i wykonanie zdjęcia RTG łokcia oraz zbadanie kończyny. Dopiero na tej podstawie będzie można odróżnić złamanie od stłuczenia.