Ból łydek i przedramienia
Bół łydek i prawego przedramienia od miesiąca, co to może być? Brałem magnez maglek b6 ale nie przyniosło mi to żadnej ulgi. Miałem badania morfologi są ok, oraz tsh, usg szyi, rtg szyi, cukier. Proszę o pomoc w tej sprawie.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają kontynuowania diagnostyki. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.