Ból łydek podczas poruszania się u 67-latka

od 6-ciu lat bola mnie łydki przy chodzeniu w szczegolnosci jak jest lekko pod górke,jak ugnitam łydki też czuje ból.Mam 67 lat przepływy zyl i tetnic ok.Ból jast taki jak przy zakwasach.Proszę o poradę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Objawy mogą być charakterystyczne dla przewlekłego niedokrwienia kończyn. Sugeruję skontaktować się z chirurgiem naczyniowym, powtórzenia może wymagać USG, konieczne jest też przeprowadzenie badania klinicznego.