Ból łydki po grypie żołądkowej

dzien dobry mam takie od 3 dni boli mnie lewa łytka nie mogę chodzic ani ja dotykać jestem po grypie zolatkowej i mam miesiaczke oprócz tego ostawilam 5 dni tabletki chormonalne bol jest tak silny ze placzem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji wskazana jest konsultacja z lekarzem. Możliwe są powikłania po kuracji hormonalnej związane z krzepliwością krwi.