Ból łydki po skręceniu

witam mam ogromne wylewy na łydce prawej nogi która była skręcona około 20 lat temu biorę Venoforton ale to nic nie pomaga noga również puchnie kolor na nodze robi się aż prawie fioletowy co z tym zrobić dziękuję za fachową poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u chirurga naczyniowego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie proszę udać sie do swojego lekarza. Po badaniu będzie można ustalić odpowiednie zalecenia.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie wiem czy są to wylewy (czyli krwawienia) czy też objawy żylnej choroby zakrzepowej, dlatego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z chirurgiem naczyniowym.