Ból łydki po skurczu w ciąży

Witam,dwa dni temu w nocy złapał mnie skurcz łydki,ból był straszny,aż stopę wykręciło,ale po kilku minutach wrociło wszystko do normy..prawie...otóż od tamtego momentu strasznie boli mnie ta łydka..najgorzej gdy chodzę,lub gdy próbuje wejść po schodach...trwa to juz drugi dzien..czy to normalne??czy to może być ''zakrzepica" strasznie się martwię..dodam że jestem w ciąży w 26 tygodniu..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być konsekwencją silnego skurczu. Zdecydowanie Pani nogę powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty.