Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból łydki po uderzeniu

Witam mam29 lat i wieku 16 lat trenowałam piłkę nożna i na jednym z meczy zostałam kopnięta w lewą łydkę po zewnętrznej stronie,lekarz od razu mi ją ''zmroził'' nie miałam żadnego siniaka ale kulałam i do tej pory boli mnie łydka cały czas że tak powiem ją czuję mam tak bolące miejsce na niej że nie mogę jego dotknąc i jeszcze jedna uwaga prawą stopę mogę zadrzeć do góry i nic nie czuje a w lewej natomiast tylko na pewną niską wysokość i dalej nie mogę,proszę o radę
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Z Pani opisu wynika, że występuje u Pani ból przy zgięciu grzbietowym stopy, co rzeczywiście może mieć związek ze wspomnianym urazem. W tej okolicy znajdują się mięśnie odpowiedzialne za w/w ruch stopy. Proponuję zgłosić się do Poradnii Ortopedycznej celem dokładniejszej diagnostyki (min. USG tej okolicy). Pozdrawiam.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy