Ból łydki po uderzeniu

Witam mam29 lat i wieku 16 lat trenowałam piłkę nożna i na jednym z meczy zostałam kopnięta w lewą łydkę po zewnętrznej stronie,lekarz od razu mi ją ''zmroził'' nie miałam żadnego siniaka ale kulałam i do tej pory boli mnie łydka cały czas że tak powiem ją czuję mam tak bolące miejsce na niej że nie mogę jego dotknąc i jeszcze jedna uwaga prawą stopę mogę zadrzeć do góry i nic nie czuje a w lewej natomiast tylko na pewną niską wysokość i dalej nie mogę,proszę o radę
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z Pani opisu wynika, że występuje u Pani ból przy zgięciu grzbietowym stopy, co rzeczywiście może mieć związek ze wspomnianym urazem. W tej okolicy znajdują się mięśnie odpowiedzialne za w/w ruch stopy.
Proponuję zgłosić się do Poradnii Ortopedycznej celem dokładniejszej diagnostyki (min. USG tej okolicy).
Pozdrawiam.