Ból łydki w wyniku leżenia na boku

Witam,od kilku lat boli mnie ,ale tylko kiedy leżę dłuższą chwilę na prawym boku łydka ,konkretnie zewnętrzny bok łydki od kolana do kostki,uniemożliwia mi to spanie na prawym boku gdyż bul jest dość intensywny ,w trakcie chodzenia nie czuję żadnych takich dolegliwości.Jak i u jakiego lekarza sprawdzić co to może być? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ortopedy. Po badaniu lekarskim będzie można określić dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam.