Ból macicy po stosunku w 33. tygodniu ciąży

Dzień dobry ja troche w krepujacej sprawie. Mam taki maly problem lecz wstydzę napomniec lekarzowi na wizycie. Jestem 33 tyg ciąży po stosunku z mężem bardzo boli mnie macica .. Czasem tak ze nawet ciężko oddać mi mocz oraz twardnieje mi brzuch... Nie wiem czy to normalne .. Dodam ze to moja 3 ciaza i pierwszy raz spotykam sie z takim bolem

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie zaprzestać stosunków.